RSS

Jak udělat správný konspirační dokument?

04 čvn

gob1984aInternet je takřka absolutně svobodné médium. Poprvé v historii se může každý dostat k JAKÝMKOLI naprosto necenzurovaným informacím. Pokud víte, kde hledat, není problém sledovat přímý přenos televize Al Jazeera, vyhledat zákony platící v Jižní Americe, mrknout na propagační videa marxistů či neonacistů, sekání hlav ve fundamentálních státech nebo dokonce na sporadické záběry z nepropustné KLDR. Dle mého názoru je dostupnost informací všeho druhu správná, ovšem většina lidí není připravena na všeobecný informační boom a zkrátka si neví s takovým množstvím dat rady. Neví, jaké si vybrat, čemu věřit a nedokážou přemýšletnad jejich povahou. Dřív to pro ně bylo snadné – koukali na zprávy na Nově a z nich si udělali názor. Nyní dostali do rukou internet, na něm najdou různé blafy a mohou se tvářit zadumaně a vševědoucně. Největší slabinou tohoto fenomenálního komunikačního prostředku je právě to, že  se skrz něj může prezentovat doslova každý. I díky tomu roste fenomén konspiračních teorií.

Snad všichni jste slyšeli ultimátní kravinu, že za útoky z 11. září 2001 může samotná americká vláda, která dobrovolně obětovala své občany. S touto událostí se ale objevila celá řada „dokumentů“, z nichž nějznámnější je bezesporu Zeitgeist. Ostatní na sebe ale nenechaly čekat, v těsném závěsu najdeme amerického bolševika a psychopata Alexe Jonese a jeho Endgame, dále Esoteric Agenda a tucty dalších. Společné mají například to, že si během pár minut stihnou v šesti bodech protiřečit a vůbec jim to není blbé.

Do konce jsem viděl jen jediný z těchto „dokumentů“ a už to nechci v životě absolvovat, na to jsou mé nervy přeci jen příliš chabé. Myslel jsem si, že o konspiračních teoriích už slýchat nebudu a nechají mě na pokoji. V poslední době jsem ale zjistil skutečně alarmující fakt – v mém okolí není jen jeden, ale dokonce několik lidí, kteří jejich obsahu věří. Osobně znám lidi (byť se s nimi nijak nestýkám), co věří v „chemtrails“ – teorii, že kondenzační stopa za nadzvukovými letadly je ve skutečnosti sypání jedu do ovzduší, které je financováno vládou za účelem snížení imunity populace. Bohužel musím říct, že mi z toho do smíchu není ani omylem. Protože se ale bavím opravdu rád, rozhodl jsem se napsat pro autory dalších podobných konspiračních dokumentů návod, jak vše pojmout, aby jejich dílko mělo žádoucí účinek. Kdo najde sarkasmus či ironii, má u mě cukrátko.

1. Na začátku musí být vidět západ slunce. To je naprostá nutnost, abyste v sluníčkových lidičkách zažehnout pocit, že vám jde o harmonii. Nějaká meditativní hudba třetí ligy, co někdo ve spěchu splácal ve Fruity Loops. Pokud je autorem Milý Ivo z Vesmírných lidí, tím líp – tento pán totiž dobře ví, jak  se převibrovat na srdeční čakru. Po dostatečně dramatickém úvodu, při kterém by naivnější důchodci mohli nabýt pocit, že půjde o přírodovědný kousek z dílny ČT2, je třeba rázem otočit. Ne vše, je takové, jak se zdá, a lidé by měli více přemýšlet. Lidské zraky se obracejí často ke slunci, blabla, hvězdy, nějaké to hraní na city, že všichni máme společné předky a že účelem „dokumentu“ je podnítit vaše samostatné přemýšlení (SIC!!!!!).

2. Teď přichází chvíle na několik nezpochybnitelných mytologických a symbolistických pravd – Ježíš je ve skutečnosti Amon-Re, pyramidy byly postaveny díky chlapovi, co uměl levitovat i s těma kvádrama, Májové předpověděli konec světa na rok 2012  a protože byli fakt cool, tak mají stopro pravdu. Pokud se tak nestane a po půlnoci na Silvestra zbude jen kocovina, stane se to určitě o pět let později a tak dál. Ježíš je ryba, takže kdo má ve znaku rybu (včetně ostravské čtvrti Hrabová), je skrytý bigotní katolík. Kříž, svastika, jin jang, pentagram, znamení míru i logo na vašem toaletním papíru má stejný trojjediný význam. Symbol tady, symbol tam,  všude kam se podívám. Až mě z té esoterické tsunami začaly svědit koule.

3. Po tomto grandiózním úvodu, kdy vám KONEČNĚ dojde, že jste byli celí život slepí, přichází řada na středověký náběh k současnému nepříjemnému stavu, kdy celá planeta úpí pod světovou nadvládou. Takže aby bylo jasno, katolíci jsou ve skutečnosti satanisté a zednáři jsou taky satanisté. Zednáři a ilumináti založili Spojené státy, protože chtěli být závislí na Velké Británii. Proto deklarovali nezávislost a základní lidská práva a svobody,které ovšem měli v plánu jednou zrušit. Ti filutové! Ještěže jsou na světě CHYTŘÍ LIDÉ, kteří prohlédli jejich ďábelské plány. Nacisty dosadili k moci židé, ti mimochodem logicky řídili i druhou světovou vládu a můžou za holocaust. Kapitalismus a nacismus jedno jest, všechno bylo součástí plánu založit OSN, chápeš? To, že jde v současnosti o naprosto nevýkonou organizaci, s kterou si každý rád vytře prdel, naše politology a konspirátory nejspíš nezajímá. Nebo to prostě neví, což je pravděpodobnější.

4. Pak přichází řada na bezva info, že každý z bývalých i současných prezidentů USA je pokrevně příbuzný s rody evropských monarchů. Proč, když právě oni byli jejich největšími nepřáteli i podle těchto konspirátorů a údajní ilumináti byli zapřísáhlými odpůrci katolické církve, to asi nikdo neví. Stejně jako marně hledám nějakou pokrevní přízeň mezi prezidentem Barackem Obamou a Ludvíkem z Valois. No, přiznám, že jsem ji hledat ani nezkoušel, prostě jsem se podíval nejdřív na jednoho, pak na druhého. Na druhou stranu, kdo ví, co všechno nám vláda tají o možnostech genetiky. Třeba má francouzská šlechta nějakou vedlejší větev v Keni, co já vím.

5. Jakmile ukážete, že všichni mocní tohoto světa za posledních dva tisíce let jsou vlastně kámoši (Hitler a Chajim Weizmann hráli piškvorky, Putin se tajně líbá s Bushem, velký Mao občas zaskočil na psa za císařem Hirohito) a že teda mají nad vámi, OBYČEJNÝMI A SLUŠNÝMI LIDMI  (sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) navrch.  To je ale fakt velká moc, co? Vy máte hovno, kamrlík někde v Karviné a oni mají všechno. Teď je třeba se utvrdit v tom, že MY jsme ti důležití a oni dva tisíce let nechtějí nic jiného, než moc nad námi, slušnými lidmi. Zív. Proto všichni tihle lidé nemají už 2000 let nic lepšího na práci, než tajit před námi plán na NWO – Nový světový řád, kdy se zredukuje počet obyvatel planety na 500 000 milionů, všichni Američané se pozavírají do koncentráků, do každého se uměle nasadí rakovina a až všichni umřou, bude tady vládnout theokracie. Důkaz toho je naprosto jasný, v Oregonu někdo vyfotil prázdný vlak. Prázdný, slyšíte? Je přece jasné, že JEDNOU jím budou vozit rebelující obyvatele do koncentráků! Můžete se na to podívat na youtube, těmto superinteligentním a spikleneckým zednářům, co mají pod palcem světová média totiž toto video uniklo, takže se můžete dozvědět celou pravdu. Nebo mrknout o odkaz dál, kterak se ony vlaky smrti nakládají auty značky Honda…

6. Myslíte si, že teď už jste diváka totálně vyčerpali novými informacemi a že po plánech na světovládu a vyhlídkách na plánovanou rakovinu nic jiného nevstřebá? Zase špatně, tytyty. Teď je super příležitost se vytasit s novými fyzikálními objevy, jejichž účelem je ukázat, že můžete PROKAZATELNĚ otevřít srdeční čakru (to se asi děje tak, že si nožem vyprstíte aortu) a bojovat se světovou vládou. S Hitlerem, Obamou, Bushem, Havlem a všemi dalšími zednáři, židy a zároveň nacisty, co jsou monarchové i republikáni najednou. Stačí k tomu znát základní fakta o lidském těle a vesmíru. Tak zaprvé, atom je dutý, jasné? Je dočista prázdný, celý svět je jen ve vašich myslích. Za druhé, emoce vibrují. Schovej to dildo, Bohumilo, a radši se napoj na hlas své lásky k bližnímu. Láska vibruje rychle, strach pomalu. Obojí je napojeno, a teď pozor, na váš GENETICKÝ KÓD, takže když jste šťastní, asi se vám rychleji tvoří bílkoviny. Super, doteď jsem myslel, že k nabrání svalové hmoty musím cvičit, teď vím, že účinnější je prostě být hipík. To jsou rány, to jsou podpásovky, co?

7. Teď je ta správná chvíle říct, že všechna média a reklamy vám něco podsouvají (neříkej!) a zneužívají k tomu barvy a zvuk. Například McDonald’s si ve vás dovoluje červenou a žlutou barvou vytvořit pocit napětí a stresu. Jakmile s tímto objevem přijdete, ukažte záběry na smrt nemocných dětí, umírajících žen, k tomu pusťte dark-ambientní hnědou frekvenci, z které si slabší povahy ukáknou do tangáčů a nechte to podbarvit nějakým zvláště holocaustovým komentářem o vině vlády. Samozřejmě ho musí vyprávět chlap démonicky nasvícený načerveno, aby bylo každému jasné, že je řeč o zlu. V tu chvíli možná někoho z vašich diváků napadne, že to už si snad fakt děláte prdel. Nebojte se – pořád se najde dost ignorantů, kteří sice prohlédnou satanské snahy McDonaldu, ale vaší manipulace se zvukem a světlem si nevšimnou. Fpoho.

8. Nyní je ta pravá chvíle na grandiózní závěr. Řekněte divákovi, že navzdory tomu, co právě viděl, se nemusí bát. Neříkejte mu proč, láska to přece udělá za vás. Nechte na monitoru běžet hypnotické obrazce, kterými vůbec nechcete nic říct a hodili jste je tam jen proto, že normální záběry došly. Do této hippie kulervoucí a rotující spršky epileptických LSD barev nechte znít medový komentář, v němž uhlazený lázeňský švihák řekne divákům, že jste jim celou dobu ic nepodsouvali a ať jsou oni těmi myslícími bytostmi, a ne jako ta většina nemyslící populace tupými ovcemi, co koukají na televizi, čtou knihy a hrají videohry místo toho, aby investigativně sledovali naučné dokumenty.

Pokud se budete těmito radami řídit, máte o pár tisíc stoupenců postaráno.

Ne, toto vůbec není žert. Ve výše jmenovaných dokumentech tyto „informace“ skutečně naleznete. Snažně vás prosím, než abyste se na ně dívali, poslouchejte Evu a Vaška. Dívejte se na venezuelské telenovely. Myslete si klidně, že Jiří Paroubek je spasitel národa českého. Cokoliv. Jen zkuste být zodpovědní a uvědomte si, že skrz internet může přijít opravdu VŠE, a proto je třeba umět vyhodnocovat informace víc, než kdy dříve.

Reklamy
 
komentářů 34

Posted by on Červen 4, 2009 in Publicistika

 

34 responses to “Jak udělat správný konspirační dokument?

 1. Zahin Schmartz

  Červen 11, 2009 at 10:38 am

  Dobrý den :-) Přečetl jsem si celý článek jedním dechem a chválím – jen tak dál.

   
 2. Milan Jurčík

  Červen 13, 2009 at 7:59 pm

  Možná disponuješ pokročilejma komunikativníma prostředkama,perfektní retorikou,slovní zasobou a uměním zesměšnění….Nedisponujes však pravdou…..!Jsi (zatím) ovce! poslušně pochodující za pastýřem „možnáá“? na jatka.

   
 3. Jiří

  Červen 14, 2009 at 8:27 am

  Milan Jurčík: Pokud znáte pravdu skrývající se za všemi konspiračními teoriemi, tak je možná nemoudré se tu takto odhalovat občanským jménem. Pozor, židi všechno vidí a buřiče si zapisují!

   
 4. hmmmm

  Červen 23, 2009 at 5:01 pm

  prvních pár řádků a je mi jasný, kdo to píše, duševně nevyzrálý člověk, který nemá dánu intuici, ani zdravý rozum, hodně keců, a nikde nic. Děda by řekl, moc mluvíš a málo píšeš dom. Stará pravda, plechová huba jako Bush, a jemu podbně spříznění. Jsi mimo mísu člověče.

   
 5. Jiří

  Červen 24, 2009 at 10:38 am

  Psychologický rozbor od anonymního internetového onanisty vždy potěší. Závidím.

   
 6. Ondřej

  Červenec 6, 2009 at 9:05 pm

  Víš, já si taky myslim, že se trochu pleteš.. uznávám, že máš smysl pro humor a pobavilo mne to, jenže já bych řek, že ve vážnejch věcech je ironizování často nefér-zesměšnit se dá cokoliv a přestože si spousta věcí zaslouží výsměch, riskuje se, že člověk odmítne něco podstatnýho. Uznávám, že tyto dokumenty maj podobný schéma, který je trapný a určitě divák po přezkoumání informací často vystřízliví. Je možný se proto naštvat(když tebou manipuluje dokument varující před manipulací, je to určitě hodno opovržení). Problém ale je, že já si zatim nejsem jistej, jestli je možný střízlivě vysvětlit vše, na co ty dokumenty upozorňujou-třeba jo, nevim. Mně jen vadí tvůj vyvýšenej postoj(má to každej, co to kritizuje). Je to lepší, než se tomu fanaticky oddat, jenže je to podle mne lež. Já věřim, že dnešnímu světu prostě nerozumí nikdo a věřit, že nás všechny chce zotročit skupina bankéřů mi nepřipadá nepravděpodobnější, než že je to celý jen výmysl a vše je fajn. Já myslim, že lidi prostě cejtěj, že se ve světě něco děje, že se nedá dohlédnout, co to je a kdo za tim vlastně stojí a tyhle extrémní pohledy prostě alespoň člověku nabídnou vyvážení k tomu extrému, v kterym normálně žijeme. Připadá ti zinscenování 11.září USA absurdní a pošahaný? Třeba je. Ale pravdou je, že přesto, že je klasický připodobnění manipulacím komunistů a fašistů často laciný, upozorňuje to na důležitej fakt-i naprosto absurdní věci se v minulosti děly a neni možný s jistotou tvrdit, že už tomu tak neni. Myslíš, že se to v demokracii dít nemůže? Chceš tvrdit, že každej antiami je paranoidní hlupák? Nevim, nevim.. těžko zpochybníš ty svinstva, co dělala CIA atd.. Vim, že mluvim naprosto chaoticky. Já prostě chápu, že ty nejsi ten, komu jsou tyhle dokumenty určený-nejspíš se díváš stejně kriticky i na masový zprávy. Jenže tohohle velká část lidí prostě schopná neni a trochu se obávám, že tenhle typ ironizování povede zas k tomu klasickýmu“všechny extrémní názory pocházej od pošahanejch asociálů-svět je fajn a rozhodně to líp nejde“. Vim, že mluvim naprosto chaoticky. Prostě, uznávám, že je potřeba odmaskovávat atraktivně podávaný lži. Jen se mi nelíbí, že každej, kdo něco zironizuje najednou působí jako ten, kterej se nenechává manipulovat, kterej vidí realisticky, střízlivě a ví, že vše ostatní jsou bludy.. I tohle má prostě svý hranice a je v tom někdy nebezpečí větší, než v extrémismu.

   
 7. radalf

  Červenec 6, 2009 at 9:53 pm

  Ahoj Ondro, díky za chytrý komentář. Snad si přečteš nějakým způsobem mou odpověď. Vím asi co jsi chtěl říct a rád bych Tě ubezpečil, že jsem si vědom faktu, že patent na vysvětlení politické situace ve světě nemá nikdo, kdo nesedí na ředitelství tajných služeb. A to já nejsem, tedy nemohu vědět, jak to například se 911 skutečně bylo. Víš, řekl bych to asi tak, že dneska je všude informací tolik, že se stávají otázkou víry v pravém slova smyslu.

  Já se snažím kriticky vyhodnocovat informace a na základě toho si poskládat v hlavě jakousi pyramidu důvěryhodných zdrojů. Neříkám, že vždy úspěšně, ale TV Nova do popředí rozhodně nepatří, daleko lepší je podle mě číst komentáře zkušených a zcestovalých lidí a sledovat informace z různých zdrojů. Pravda bývá asi někde uprostřed. Přesně jsi uhodil hřebíček na hlavičku, když jsi řekl, že je svinstvo, když dokument snažící se o revizi pravdy na první pohled s pravdou disponuje velmi mlhavě. To mě na něm nejvíc nasralo a tento článek neměl být obhajobou práce mainstreamových médií, ale prosté vyjádření nechuti nad bubnováním na poplach a sektářské ploužení se po ulicích se zvoncem od krav a tabulí s nápisem „End is near“.

   
 8. Ondřej

  Červenec 6, 2009 at 10:07 pm

  Já tvůj postoj vycejtil a respektuju ho. Spíš jsem to sem napsal , abych upozornil lidi, kteří se při tvý parodii budou smát, že tomu můžou podlehnout příliš snadno-je to prostě taková nebezpečná vlastnost ironie, která se podle mýho názoru musí občas odmlžit i když člověk ví, že autor ji myslel s rezervou. Jinak, díky za odpověď a pokud bys zde naznačil, kde informace na internetu hledat, byl bych ti vděčnej-uznávám,že já zatim patřim mezi ty, kteří se v tý přehršli nekvalitních informací ztrácej. Díky, Ondřej.

   
 9. Ondřej

  Červenec 6, 2009 at 10:55 pm

  Ještě jen trochu rozvedu, co jsem naznačil o kritickym přístupu. Víš, u tý ironie mi bylo jasný, že ty si jseš vědom toho, že bagatelizuješ. Lidi, kteří umí parodovat jsou většinou veskrze inteligentní a předevšim vážní(se podívej na bonusy MontyP.-ti šílenci jsou ve skutečnosti intelektuálský suchoprdi:)). Jenže většina lidí to, že ten člověk přehání a zastává názor mnohem otevřenější nevycejtí. Mne jen trochu štve, že lidi, co podobný teorie zesměšňujou se spokojej s tim, že upozorněj, jak je laciná forma, ale neobtěžujou se s vyvrácenim argumentama. Ale k tý kritičnosti. Ta taky neni samospásná. Můj názor je, že tohle je opravdovej Zeitgeist(duch doby)-že jsou inteligentní lidi dík historii umírnění, maj strach z radikality, styděj se přistoupit na cokoliv extrémního a jsou přesvědčeni, že pravda je(jak přesně řikáš)“vždy někde uprostřed). Jenže takle to přece vůbec bejt nemusí. Dokonce si myslim, že představit si u podobnejch teorií střed je téměř nemožný. Prostě, buď je to celý jeden velkej kec, nebo to vychytrale lacinou formou upozorňuje na něco fakt nebezpečnýho. Řikáš, že se snažíš bojovat proti šílencům, co vejdou do ulic a budou křičet „end is near“, jenže to je právě ten problém. Buď můžeš bejt fanatickej, radikální, a když se ukáže, že ses nechal zmanipulovat, tak udělat děsnou chybu, nebo se můžeš spokojit s kritickym přístupem, a když se něco opravdu stane, tak ti budou děti řikat“ale sakra, proč jste nic nedělali, vždyť jste o tom věděli, tady z toho videa na tebe křičel chlápek, že jestli teď nic neuděláte, tak jim necháváte volnej průchod a vy jste se na to prostě vykašlali“. Vim, že ti to připadá přehnaný(a asi je), jenže pochop, že radikalita neni vždycky z principu špatná-jen, když se ten člověk plete a je nepřístupnej kritice. To je asi to, co jsem ti vyčítal. Dřív prostě byli intelektuálové radikální a způsobili tim hrozný věci. Dneska zase touhle zkušeností trpěj a riskujou, že nechaj jiný intelektuály dělat, co se jim zlíbí.. toť vše. Každopádně ale uznávám, že mi tvoje parodie přišla vhod. Teď jsem v těch konspiračkách seděl celej den a trocha střízlivosti mi určitě prospěla:)

   
 10. radalf

  Červenec 7, 2009 at 5:34 am

  Dej mi mail, odpovím ti soukromě pls. (jan.vrobel@seznam.cz)

   
 11. Ondřej

  Červenec 7, 2009 at 9:38 am

  ok-tu jest.
  jpkpdz@gmail.com

   
 12. j

  Srpen 2, 2009 at 7:26 pm

  Ahoj,

  myslím si, že pokud máš opravdu slabé nervy a film ja Endgame jsou pro Tebe moc silný kafe /aby ne, taky mi z něj bylo zle/, tak Tě možná čeká dost kruté vystřízlivění.

  Petice za nové vyšetřování 911 už v NY má asi tisíc podpisů, dle průzkumu veřejného mínění NY Times a CBS v roce 2006 si 84% lidí myslelo, že vláda lže a 57% že jde o „Inside Job“. A to ještě nebyl potvrzen nález výbušniny nanotermitu světovými laboratořemi. Ze snímků elektronového mikroskopu je jasné, že nemůže jít o nadrcené součásti budovy, jak se někteří snaží tvrdit.

  Pentagon – již se přiznal „přímý svědek“, taxikář že spolupracoval na cover-up, že Boeing letěl jinou trasou, jak potvdily výslechy mnoha očitých svědků, i dvou policistů. Právě internet způsobil, že se dostává pravda na povrch. Záběry bezprostředně po útoku než spadla ta část budovy jasně potvrzují, že Being opravdu musel přeletět střechu, jak to ostatně tenkrát viděl i člen ostrahy, myslel si ale, že jde o druhé letadlo. Na fotkách kde pžárníci hasí, je vidět malý motor a malý podvozek, 7tunové titanové motory Boingu se údajně „vypařily“. Boeing, který měl aarazit do Pentagonu /a ješte druhý „unesený“ stroj/ podle identifikačních čísel létaly ještě v dalších letech na vnitrostátních linkáh. Někdo viděl dokonce prý někoho z údajných obětí někde v Mikronésii. Jedni z cestující byli i mladí manželé s dvěma maými dětmi,odlétali žít do Austrálie, jejich příbuzným předali později snubní prsten manželky.. je alezaímvé, že psi nenalezli v prvních dneh žádné stopy po lidech, žádná těla ani zavazada se tenkrát nenašly…

  Dnes je situace již neudržitelná.

  K 911Truth Movemnt sepřidal konečně i PRESS – doporučuji film RESS 911 For Truth /české titulky/ – dojde vám, že Bin Lain a Al Kajda jsou dál ve sužbách CIA jako kdysi -sestřih materiálů CNN, CBS atd., žádná Al Džazíra… Možná zanedlouho pochopíte, proč Bílý dům dal příkaz nchatBin Ladna jí měli hož na pár metrů v komplexu Bora Bora a proč nechali později v noci projít tisc bojovníků kordorem do Pakistánu… leteckým mostem a na náklaďákách. Velitel ak odešl znechuceně z armády a napsal o tom knihu. M.Atta dostal peníze 100 00 dolarů z ISI, která spolupracuje se CIA, šéf ISI odstupil a prohlási že 911 je inside job… členové Al Kajdy byli placeni CIA pro vyvolávání střetů se srby v Kosovu, aby mohlo pak být „humanitárně bombardováno“ Srbsko, USA mají pochopitelně zájem na Kosovu, ina tom, aby v EU bylo Turecko…

  Kdo umí přemýšlet vidí co bude – Obama už domluvil v Moskvě letecký most pro přepravu zbraní přes Rusko, Pakistán znestabilněn… soused Iránu… Bush již měl plán na false flag operation, jak moc chtěl už na Irán…

  Profesor Kelly měl před vydáním knihu o tom, že T.Blairovi oznámil jasně 10 dní před invazí do Iráku, že tam biologické zbraně nejsou, ale psal i o tom, jak funguje černý trh s antraxem /JAR,Izrael../ , zemřel a počítač s textem byl zabaven…

  To, že z Bilderberg setkání uniklo v roce 2006 že bankéři FED pustí plánovaně krizi se také potvrdilo…

  Kdo viděl film The Obama Deception – s čskými titulky Podraz jménem Obama může odhadovat, co se bude asi dít v USA. Milionové Obamovy lidové milice /povinný 3měsíční výcvik mladíků/, přeregistrace držitelů zbraní již probíhá, Alex ons není blázen, onví dobře co se děje,atočil itisíce pltovýc rakví, o kterých FEMA tvrdí, že jsou prý na biologicý odpad..

  Operation Northwoods doufám znáte, když se teď zajímáš o konspirace USA.

  Ty demonstrace v ulicích NY na Nově opravdu nevidíš.. zatím…

  Čeká Tě hochu myslím kruté probuzení do reality, která Ti dnes připadá jko sci-fi

  Polední kapkou letos bylo vytvoření Political Leadrs 911 For Truth – americká zakladatelka senátorka řekla, že nechce, aby se pravda o 11. září objevila za 50 let jen jako malá poznámka pod čarou. Japonský parlament už zvažoval letos počátkem roku další pomoc USA ve „válce proti terorismu“ a samostatné vyšetřování, neboť ve WTC zemřelo 24 japonců. V Evropském prlamentu byl promítán film ZERO, bohužel ze všech téměř 800 poslanců se dstavilo jen pár a ŽÁDNÝ Z TISÍCE POZVANÝCH NOVINÁŘŮ. O tom u nás psali jen komunisté.

  Je toho ješě mnoho, co bychTi mohla napsat… abys pochopil své známé, kteří těm „konspiracím“ věří ..

  mohu Ti dát desítky odkazů…

  Studuju to intenzivně, chci o tom i přednášet /přednášela jsem kdysi na VŠ, nejsem žádný polovzdělanec/

  začala jsem to brát vážně, když Niels Harrit v dubnu v dánské TV mluvil o nanotermitu…

  na otázku o konspiraci odpověděl „jediná konspirace, o které vím, je ta o 19 únoscích..“

  /doufám, že víte, že brzy potom, co byla zveřejněna jejich jména – to bylo už snad 3 dny po 911 se 7 z nich ozvalo – bli živi a zdrávi…/

  Hlavně že Bush ryhle stihl z šuplíku vytáhnout apodesat Patriot Act /asi 340 stra/ na mezení ústavníh svobod…

  T že první vyšetovac kmise vzniklana nátlak pozůstalých,a její předseda musel odstoupit kvůli tom, že jeho kientem byl Bin Ladin doufám víte, i že další komise byla vedena P. Zelikowem, blízkým spolupracovníkem Riceové, že Bush odmít vypovídat pod přísahou a bez Cheyneyho…

  Satanské obřady a bakchanálie – orgie s prostituty ze San Franciska v Bohemian Grove, kam jezdí na letní pobyty desetiletí smetánka USA, Greenspan z Fedu, presidenti Nixon, Bushové, Clinton, prý i Gorbačov, to je podl Tebe taky asi jen báchorka, že..

  I to, že se u voleb v roce 2004 střetli vzdálení bratrnci Kerry a Bush, oba členové Skull and Bones spolku z Yale, kam patřlil i Clinton…

  snaží se to těď zlehčovat – viz parodie v seriálu Simpsonovi

  ale my konspirační teoretici víme své… o:) o:((

   
 13. jp

  Srpen 2, 2009 at 7:56 pm

  No, vypíchl bych nejspíš 11. září. To je úplně jiná úroveň oproti ostatním záležitostem, co se týče zdokumentovanosti. Gamerovi bych to popsal jako vysoce kvalitní textovou adventuru prolínající se do reality. Je velmi rozsáhlá a hraje se hlavně pomocí Google. Je ale potřeba nejdřív prolízt pár prvních místností, abyste zhruba pochopili, jakou hru hrajete:

  http://www.patriotsquestion911.com

  http://zpravy.idnes.cz/mr-antrax-spachal-sebevrazdu-a-fbi-se-musi-hajit-f52-/kavarna.asp?c=A080827_160130_kavarna_bos

  http://911blog.yweb.sk/

  Hra trvá delší dobu, ale závěr hry, kdy spolknete matrixovou červenou pilulku stojí za to. Hrál jsem v roce 2007, ráno jsem se probouzel do hororu. Doporučuji. 100 %.

   
 14. j

  Srpen 2, 2009 at 9:57 pm

  Oprava – podpisů za nové vyřetřování bude už myslím přes sto tisíc

  Ještě k Bushovi – byl na psychofarmacích, měl polovinu IQ bodů co Clinton, i psychiatr Irvin Yalom potvrdil že má paranoidní a megalomanskou poruchu, chtěl pořád trestat Osu zla… jeden „banned“ projev je opravdu neuvěřitelný, nevím zda bych našla odkaz

  nevímm, zda je Ti známo, že dostával od ministra obrany hlášení rošpikovány biblickými citáty a že se kvůli němu francouzský president Chirac radil dokonce s teology – potom co mu řekl, že Bůh ho vyvolil, aby vytáhl na Magoga. Byl z toho šokován. Je to v jeho životopise. Bush si mysll že se plní proroctví, ukončil prý útok na Irák schválně na Valprižinu noc /“čarodějnice“/. Kdo ví, zda i Pentagon není nějak pojen se satanským pentagramem, na symboly jsou ty tajné spolky vysazení. Někteří křesťané tvrdí, že v Pentagonu je mnoho satanistů, jedna žena popisuje, jak se její otec obrátil k Bohu až těsně před smrtí.

  Na Magga -Irák vytáhl již jeho otec, modlil se předtím za to dokonce s evagelistou Billy Grahamem…měl prý přezdívku Magog ve studenském spolku Skull and Bones. Praděd Bushe prý nacistům poradil, aby si dali na uniformy též lebku s hnáty, byl s nimi ve styku… Prapraděd Bushe Preston Bush ukradl lebku a kosti náčelníka Apačů Geronima, a teď se kvůli tomu soudí jeho potomci s Univerzitou Yale. Ta tvrdí, že Skull and Bones je nezávislý subjekt.

  Ano, na internetu je vše možné…

  Třeba i záznam vysílání Alexe Jonese /myslím z 25. července 2001/ jak mává nějakým dokladem a rozčileně volá, jestli zas bude nějaký terorstický útok, na nějaké důležité objekty, třeba WTC, bude zas obviňován „v uvozovkách“ /ukázal Alex/ Bin Ladin, tak víte kam si máte jít stěžovat – přímo do Bílého domu…

  Bohužel za pár týdnů se stalo…

  To, že BBC ohlásilo pád WTC7 o 20 minut dřív než spadla asi už víte / stitulky z Londýna/ za reportérkou, stojící u okna e WTC7 vidět … těsně před jejím pádem se přerušilo spojení… pak tvrdli, když a to někdo přišel až v roce 2007 z archivu na internetu, že se jim záznam z 11. září prý ztratil, že v tom al nejedou, že to muselo přijít přes tiskovou kancelář ….

  mimochodem pád WTC7 – dle odborníků 100% řízená demolice – 7hodin po kolapsu Dvojčat j to jak kdyby sjela pod zem – za 6 a půl vteřiny… absolutně vyloučeno, že by to způsobil požár v kancelářích…

  Larry Silverstein taky v TV řekl, že hasiči mu volali, že jí musí shodit…

  No byl tam archiv CIA, byl tam i soudní spis Enronu…

  Silverstein ušetřil asi 5 až 10 miliard za demontáž Dvjčat, město opakovaně zakázalo jejich demolici, kvůli asbestu… navíc získal přes 5miliard, neboť si v létě budovy pojistil Koupil je přesně před tím, a neusel je ani zapltit – právník dal do kupní smlouvy, že pokud by byly zničeny teroristickým útokem, pak nájem na 99 let nebude muset platit, a navíc bude moci vystavět nové budovy on sám. ..

  budu-li cynická, pak každý z těch, co tam zahynuli, co vyskákali z oken nebo byli později zmasakrováni, mu ušetřil tak milion dva milony. A stále ještě se soudí s aerolinkami o více než 12 miliard. Odhaduji, žety již pan Silverstein neobdrží.

  Doporučuji všem web 911blog.yweb.sk

  Jsou tam dkaz na filmy, různé výpočty – už se ví, že letadla byla pravděpodobně na WTC naváděna /přesně do míst kde probíhala rekonstrukce výtahových šachet odkud byl přístup k obložení masivních ocelových nosníků, takže montáž nanotermitových náloží byla dost hračka – naložit metráky výbušnin do výtahů v suterénu asi nebyl problém. Proč vétlo letadlo do těchto míst, to si dostudujte sám. Byly tam spoje nosníků s nejvhodnějším H profilem k montáži, je pochopitelné že skrz dutý nosník pak roztavená ocel natekla do suterénu a vznikla tam ta jezírka která byla žhavá ještě měsíce, jak tam dál reagoval nanotermit. To, že to tak bylo, vysvětlujei to, že právě v těch místech se stěna budovy před kolapsem prohnula dovnitř, a pak se přetrhly spoje a prdlo to. Vše je na zpomalených záběrech jasně vidět, i ty světelné výbuchy. V budově probíhala několik dní před tím i výměna kabeláže a bezpečnostní kamery a el proud byly o víkendu vypnuty…to že v dozorčí radě firmy která to měnila byl Marwin Bush, mladší bratr presidenta, možná někoho překvapuje, ale je to tak. Tato firma měla na starosti i několik letišt. Koho by zajímao, jak by v letadlech moho být naváděcí zařízeni, tak ta letadla prý byla před 11.zářím devět měsíců odstavena mimo provoz . To zjistili asi Pilots 911 Truth. V hnutí je i mnoho bývalých pracovníků FBI aCIA, není lidem jedno, co se stalo. Nevím zda jsem psala, že k PL911 /Political Leaders se přidal i bývalý šéf projektu Hvězdné války. Můžeš si to najít na 911 stránkách… ty přece nejseš jeden z těch zmatených z přemíry informací na internetu…

  Nová komise nebude mít asi už tolik práce, ušetří s na daních, už toho je hodně známo.

  a člověk který si umí dát věci dohromady, může rozkrýt dokonce i různé konspirační teorie…

  Měl by ses se myslím trochu dovzdělat, než něco zas začneš kritizovat

   
 15. j

  Srpen 2, 2009 at 11:00 pm

  Ještě oprava – vynechává mi klávesnice…

  taky jsem si všimla, že Ti chvilkama tykám a chvilkam vykám snad Ti tykání nevadí

  nejvíc překlapů bylo v tmt odstavci, takže oprava.. opět s dodatkem

  „“K 911Truth Movement se přidal konečně i PRESS – doporučuji film PRESS 911 For Truth /české titulky/ – dojde Ti, že Bin Lain a Al Kajda jsou dál ve sužbách CIA jako kdysi – sestřih materiálů CNN, CBS atd., žádná Al Džazíra… Možná zanedlouho pochopíš, proč Bílý dům dal příkaz nechat Bin Ladna jít – měli ho už na pár metrů v komplexu Bora Bora a proč nechali později v noci projít tisc bojovníků Talibánu koridorem do Pakistánu… leteckým mostem a na náklaďákách. Velitel pak odešl znechuceně z armády a napsal o tom knihu. M.Atta dostal peníze 100 000 dolarů z ISI, která spolupracuje se CIA, šéf ISI později odstoupil a prohlási že 911 byl inside job… teď ho chce prý CIA potrestat““

  Já nechápu, že američani mohli zvolit toho imbecilního zvráceného Bushe i podruhé… asi to ale stejně byla jen loutka, jak je i dnes Obama…

  Ron Paul, to je jiný kafe – přímej a čestnej chlap, alekdyby byl zvolen, myslím že by to dlouho nepřežil… když člověk kouká na jeho kampaň, to nadšení pro REVOLUTION /konzervativní…/

  jako J.F.K. který chtěl taky sebrat FEDu monopol na emisi peněz a byl proti tajným spolkům… to, že řídí svět pár bankéřů a jim podobnýchv pozadí, není jasné jen těm, kdo do toho ještě nevidí…

  Tak mne to zaujalo, že jsem skoro nechodila ven a celé dna noci byla na internetu… je to fakt síla…

  to, že je s tím NWO a čipy /jsou mimochodem asi opravdu v Texasu někteří už očipováni – policisté, státní zástupci/ spojováno i s chemtrails, s Astarem a s ufo je taky docela zajímavé – já si chvilkama připadám jak Alenka v říši divů – astronaut Mitchel, kteý běhal po měsíci (doufejme že to nebylo po studiu… o:)) před rokem veřejně přiznal, že v Roswellu opravu probíhá výzkum ufo, že jsou s nima američané v kontaku… a založil soukromý výzkumák parapsychologických jevů…)

  … „kruhy“- tedy spíš už obrazce v obilí – 3D molekuly, zednářské symboly – pyramidy, symboly z kabaly, ze Zjevení, mayský kalendář, fotky ET s ASCII kódovanými vzkazy v obilí, odpověďna SETI s ufounkem a zprávou, že mají místo uhlíku křemík… někdo si s námi hraje… ornamenty, jsou už tak složité, a na tolika kontinentech, že je opravdu těžké uvěřit sysifovsům, že stačí kolík, prkýnko a provázek… stébla nejsou přelomena, rostou dál, je tam změněno magnetické pole, našly se bronzový, stříbrný a zlatý disk zakopaný pod obrazcem… a nikdy ani družice nikoho neodhalila… zajímavé…

  Maý Borisko od Moskvy, genius, kteý v roce a půl četl, o pár let později vyvaleným vědcům vyprável, jak žil na Marsu a létal na Lemurii, jak bude odhaleno tajemství pyramid…jak bude země přepólována, a budou další katastrofy…

  Mne zajímá vše možné, i Mind Conrol, studuju 10 let psychoterapii /i na fakultě/, předtím mne zajímala i parapsychologie, Jung, Grof, senzibilové, pracovala jsem s psychotiky, přečetla stovky knih. Nedávno měl u nás přednášku jeden expert z OSN o Jižní Americe, prý si dal i drogy s šamany a řekl, že opravdu pak šamani vidí do minulosti a budoucnosti.

  Psychiatrům se v reinkarnačních terapiích lidé v rozšířeném vědomí často dostávají i do Atlantidy, Lemurie, je to někde asi „v éteru“ tyinformace,je to podobné, co vypráví ti lidé, kteří se neznali…

  Mimochodem známý americký psychiatr Weiss posílá hromadně lidi na seminářích i do „budoucích životů“ a oni tam vidí prý to samé – málo lidí a světě, krásnápříroda… žádné armády, pohoda… ale oblast blízkého východu je uzavřena – nevíme proč, možná radiace…

  NWO?

  Kdoví co bude. Nostradamus třetí světovou předpovídal prý na rok 2011, konspirátoři o rok dřív.

  Nostradamovo čtyřverší pro 21.století mne fakt dostalo…

  pokračování příště – okopíruju Vám to sem…

   
 16. j

  Srpen 2, 2009 at 11:09 pm

  Nyní co píše autor knihy M. Dimde

  „Nostradamus Přežijeme rok 2010? Apokalyptcké století“ z r. 1994 :

  úvodní verš k 21. století

  „Velkou říši založí Anglie“

  /autor vysvětluje: Jde o „Nový světový pořádek“ (New World Order), ovlivněný USA…/

  “ Z Anglie vzejde velká moc.

  Všemocnému jednomu více než na 300 let.

  Velké síly se budu pohybovat po moři a souši.

  Ti, kdož mají jasný rozum, nebudou z toho však šťastní.“

  //TO TEDA NAPSAL dost PŘESNĚ :)) //

  Více o Nostradamovi mohu časem též okopírovat…

  napsala jsem za poslední roky několik tisíc příspěvků do diskusí – jsem trochu grafoman…

   
 17. Ondřej

  Srpen 3, 2009 at 8:53 pm

  No, Radalfe, tohle je výzva:)
  Popravdě, já to nemůžu soudit, protože jsem se o to přestal zajímat hned po shlédnutí asi tří filmů. Myslim, ze by sis mela dat pozor, abys z toho nezmagorila, protoze tvoje prijimani vsech mysterii a spojovani do sebe pusobi trochu fanaticky. Tim Te nechci shazovat-je videt, ze o tom vis asi milionkrat vic, nez ja-ja proste nevim, cemu verit. Jen by mne zajimalo, zda jsi take prochazela ruzna vyvraceni konspiracnich teorii. Mne osobne to prestalo zajimat, kdyz mi kamarad posilal na youtube video, kde je jasne ukazano, ze ta budova se neslozila volnym padem za sedm sekund, ale ze z jineho zaberu to vyslo asi na sestnact..
  Rikam, pokud jsi seznamena s kritikou konspiracnich teorii a jsi si jista, ze jejich argumenty neplati, pak muj respekt urcite mas, ale.. ja bych uprimne mnohem radsi, kdybys byla blazen a vsechny tyhle konspirace byly jen blud..
  Pochop-ja ted musim studovat a nemam cas travit roky na internetu, navic mam rad, kdyz v noci klidne spim a taky bych byl rad, kdyby Mayove byli jen zhuleni nymandi a tu 12 jsem prezil.. konspiracky jsou fajn, ale zivot taky neni tak zlej:)
  Kazdopadne budu rad, kdyz sem jeste napises a vyjadris se k tem antikonspiracnim argumentum, a kdyz se vyjadri taky mne stale sympaticky sysofovsky skeptik Radalf..(mimochodem, spolek sysifos taky uplne nemusim, i kdyz Grygara jsem se zatajenym dechem po nocich citaval.. my studenti filosofie holt mame k temahle vedcema trochu komplikovanejsi vztah:))

   
 18. Ivan Kmínek

  Srpen 5, 2009 at 3:02 pm

  Autorovi děkuju za dobrý článek, byť možná trochu příliš slovně exhibující. Ale nakonec proč ne, když se to docela umí a když to jednomu píše? A zdravím tu Janu alias J., která mě nepřestává fascinovat a jejíž stopu z Christnetu až sem nebylo věru těžké dohledat. Právě o ní jako o celkem modelové oběti konspirátorů všeho druhu ostatně autor tuhle stať sepsal…

   
 19. radalf

  Srpen 6, 2009 at 6:41 am

  Ahoj Ondro:-)

  Ivanovi díky za vysvětlení, Christnet leccos vysvětluje (například to plivání o „satanismu“:-), ale nedělejme předsudky.

  Vážená paní, trochu grafomanka skutečně jste, tak mi odpusťte, že jsem Vaše dílo celé nepřelouskal, jen jsem ho zatím prolétl. Přijel jsem po delší době z Norska a mám hodně co dělat, nicméně slibuji, že se mrknu na vše, co jste napsala. Na první pohled mě ovšem zaujala jedna věc – píšete „Měl by ses se myslím trochu dovzdělat, než něco zas začneš kritizovat“ a oháníte se milionem „důkazů“ stran 911, ačkoli v článku o 911 mnoho zmínek není, natož aby byl psán primárně o něm:-) Nepotřebuji se „dovzdělávat“ a určitě ne na serverech jako je Matrix nebo Osud.cz. Pokud tvrdíte, že jste vysokoškolsky vzdělaná, tak jste určitě školená i ve formálně logickém myšlení a měl by vám dojít základní fakt – v článku pracuji pouze s obsahem jediného dokumentu a upozorňuji na věci, které mi na něm přišly na první pohled absurdní. Nic víc. K tomu člověku stačí zvládat základní práce s prezentovanými fakty a nemusí mít nutně načteného Kanta. Váš komentář tento rámec překračuje asi o milion %, aniž byste si toho vůbec všimla.

  I když po přečtení odstavce „Mimochodem známý americký psychiatr Weiss posílá hromadně lidi na seminářích i do “budoucích životů” a oni tam vidí prý to samé – málo lidí a světě, krásnápříroda… žádné armády, pohoda… ale oblast blízkého východu je uzavřena – nevíme proč, možná radiace…“ mě to zas tak moc nepřekvapuje:-)

   
 20. Petr

  Srpen 17, 2009 at 3:38 pm

  Vynikající článek!

  Jsem rád, že se najdou lidi, co těm blábolům ani za mák nevěří. Docela se mi líbí ty anti-konspirační dokumenty, co vyhodnocují každý blud konspiračních pseudodokumentů a docela pěkně vyvrací ty nesmysly. Je sranda, jak se tam často citují neonacistické stránky a nebo ty dokumenty tvoří neonacisté (popř. jiná skupina antidemokratů či antiamerikanistů).

  Je docela bída, že někdo může věřit na chemtrails (si říkám, jak kurva musí bejt velká ta nádrž s jedem, to se do toho letadla vejde možná tak pilot) a podobné voloviny. U nás se to ještě docela drží, ale třeba Slovensko je tím nasáklé hodně (včetně obrázků Masaryka s pentagramem na čele a takových srandiček udělaných v malování) a poměr českých konspiračních webů k počtu slovenských je tak 1:10. Hrůza. Ti lidi tam tomu věří a ostatním vtloukají nesmysly o světu ovládaném židy, zednáři, iluminátry, komunisty a Brity (tahle teorie se mi beztak líbila nejvíc, jak Britové ovládají celý svět, hrozně tajně a nenápadně).

   
 21. Michal

  Září 3, 2009 at 7:23 pm

  Honzo,
  v mnohém dávám za pravdu, ale co říkáte na události, co následovali po 11. září?
  Afghanistán, Irák, změna zákonů v USA (Patriot Act)…
  Náhoda? Co na to Occamova břitva?
  Vláda USA anebo komando arabů s ulamovacími noži vs NORAD?

   
 22. Daniel

  Září 17, 2009 at 8:45 am

   
 23. haku nakshi

  Prosinec 19, 2009 at 7:31 pm

  ahoj…

  …ten článek je paskvil

  …viděl jsem spoustu těchto filmů…

  …naučili mě jedinou věc > nikdy ničemu automaticky nevěř

  …je velmi logické, že ve světě, jehož „ekonomická síla je založená na neustálém růstu“ se postupuje k unifikaci nehumánně a zástěrka humanity je použita jako nástroj útlaku.
  v honbě za ziskem, který nahradil prostředek k přežití > práci mizí veškerá povrchní pravidla =D

   
 24. mika

  Prosinec 28, 2009 at 5:15 pm

  „Snad všichni jste slyšeli ultimátní kravinu, že za útoky z 11. září 2001 může samotná americká vláda, která dobrovolně obětovala své občany.“

  Ač považuji 90% konspirátorů za paranoidní mouly, tak toto tvrzení se mi zdá velmi krátkozraké. Pravdu neznám, ale myslím si, že inside job to mohl být a ultimátní kravinou bych se to bál označit. Nebylo by to poprvé, kdy americké zpravodajské služby využily služeb zaplacených teroristů.

   
 25. David Al Chabeeb

  Leden 9, 2010 at 10:19 am

  Alláh achbár!! Je jasné,že globalní terorismus a globální oteplování způsobené člověkem jsou ty největší hrozby:D:D ty kritiku konspiračních teoriíí… :D:D Řeknu to asi takhle: dokud lidi nezačnou racionálně uvažovat, tak konspirační teorie,které nám předkládají státní instituce i soukromé organizace, média a jiní pohádkáři byly sou a budou vedoucí silou společnosti a kdo si to neuvědomuje, že je na vodítku a nechce si to připustit s tím, že neustále opakuje jak je svobodný, tak má holt smůlu, je to jeho volba…Jinak všem autorům nezávislých dokumentů a vššem lidem zajímajícím se o víc,než jen o omezené kvantum informací nabízející televizí,novinami atd, všem pátračům po pravdě, hledajícím odpovědi, dpopňujícím si fakty ze serverů, kde se fakta opravdu dají najít a všem těm kteří věří faktům jakože kerosin např netaví ocel atd…Všem těmto lidem díky, že ste…Možná se s tím světem ještě dá něco udělat…Zdarec

   
 26. David Al Chabeeb

  Leden 9, 2010 at 10:28 am

  „Svoboda je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“

  George Orwell

   
 27. vlas

  Leden 13, 2010 at 3:19 pm

  dokud nebudeme řešit problémy, společné lidem bez vyjímky na celé planetě, budeme se zaobírat zdánlivě závažným problémům, které jen ústí v nepokoje až války

   
 28. jean laroux

  Leden 20, 2010 at 9:27 pm

  No asi žiji v jiné realitě. Nedávno např. Vámi zmíněnou konspiraci o chemtrails potvrdili v samotné laudrově NOVA TV. Podivné. Škoda, že jste při opisování konspiračních nesmyslů nezmínil třeba film Nostradamus 2012. Zde židovští vědci a rabíni předkládají jasné „důkazy“ o pravdivosti proroctví a vedou ovečky boží k naději v podobě nového řádu. Pod jejich taktovkou pochopiteně. V podstatě máte pravdu. žijeme ve světě lží a polopravd prolínajících se v informačním chaosu. Čemu věřit a čemu ne ? Vy to víte ? ;) Pokud ano .. Kdo Vás osvítil ?

   
 29. Nový Zákon

  Duben 4, 2010 at 8:25 pm

  Ja budem radšej veriť študovanému doktorovi, ako tebe:
  Alan Sabrosky (Ph.D., University of Michigan) is a writer and consultant specializing in national and international security affairs.
  100% sure Israel did 911:

   
 30. sittak@seznam.cz

  Únor 21, 2011 at 6:48 pm

  Me to neda… Jako dostal jsem na tvuj clanek doporuceni – nutno rict, ze mi byl od zacatku proti srsti. Prokousat se az na konec pro me bylo dost narocne (to i presto, ze konspirace jsou mym velkym konickem), zvlaste od pasaze 6 uz to jde vylozene strme dolu – popisuju tady me pocity z tveho clanku – tedy nic osobniho…
  Neco nas vyrusuje z toho naseho klidecku, ze?Z toho duverne znameho, co nas neprekvapi – je to sice na hovno, ale mam to rad, je to tak spravne, zivot je takovy… doba je zla, musime byt drsni, ostre lokty – cloveku se z toho az mota hlava – a do toho vseho este nejake konspirace – dejte mi pokoj, ja chci mit klid a o vikendu na chatu…ten neklid – to je to co cloveka desi…Ale stale vice lidi proste vidi, ze to jde jinak, ze klic je ve spolupraci – ne soutezi a hre na vojacky…Myslim, ze se nemusime tak zpupne branit pochopit myslenku, ze pokud hlavni roli hraje zisk, deji se mnohdy velmi nechutne a „podivne“ veci…Myslim, ze jsme mozna jediny zijici druh na teto planete, ktery tak vytrvale bojuje o vlastni vyhlazeni a nemyslim si, ze hlavni vinu na tom vsem nesou obycejni lide…Naopak verim tomu, ze je za to odpovedna hrstka „vyvolenych“, kteri ztratili kontrolu nad svymi chtici…A taky verim tomu, ze jsme to my, obycejni lide, kteri mohou byt hybnou silou k opravdove zmene jakou by si lidstvo zaslouzilo a ktera dnes minimalne technologicky mozna je…Apropooo – pokud jde o konspiracni teorie a teorie vubec – pokud nemohu necemu z duvodu nedostatku informaci dat absolutni hodnotu co se tyce pravdivosti, pak volim pravdepodobnostni procentni body…co se tyce 9/11 ma u me „oficialni“ verze ze vsech tech co nam tu predlozila slecna J(nektery jsou fakt vtipny;-) asi tak do 5% – a to sem mozna prestrelil…Takze bych to nejak shrnul – Pokud sis potreboval ulevit od tlaku a tohle mel byt tvuj zpusob relaxace – tvoje volba – respect. Pokud si se timto clankem ale snazil treba nekomu pomoct, nekoho pred necim ochranit – pak se trochu bojim, ze na spoustu lidi to bude mit znacne kontraproduktivni dopad :-/
  Mej se krasne. Peace! ;-)

   
 31. petr

  Březen 2, 2011 at 1:50 pm

  chci reagovat na článek nahoře…člověče nemám nic proti kritice ale tohle je zesměšnění a to je povrchní a lze z toho vyčíst že právě ty jsi upoután na informace pouze z tohoto zdroje jako jsou dokumenty které si zmínil a poté naprosto degradoval svým nevyspělím a líným způsobem…ale zkus se někdy po něčem pídit a zjistit si věci sám pro sebe bez těch všech kroků který podle tebe ty dokumenty mají…zjistit si pravdu sám je věc na kterou tě konspirační filmy směrují….

   
 32. Děsně Tajný Agent podstrkává informace

  Srpen 20, 2011 at 10:04 am

  Autor článku je iluminát! Snaží se rozvrátit odhodlání otevřít oči a chce vám uzavřít srdeční čakru! Jen se podívejte, sám napsal, že byl v Norsku a nyní všichi víme o Breivikovi…náhoda?…nemyslím si.

  Ehm, takhle zhruba vznikají některé konspirační teorie, ovšem kvůli některým až vyloženě hloupým, pak může človíček nabýt dojmu, že jsou to všechno kraviny. Velice moc bohužel, protože některé věci, ač byli odkryté veřejnosti, tak zůstávají téměř nepovšimnuty a lidé, jež jím věří, jsou některými jedinci viděni jako klauni, cvoci apod. A tvrdit, že se nic nekoná je mimo mísu…

  Navíc duchovní stránka i síla mysli nejsou jen bláznivé teorie, ale nyní už vědecky dokázané oblasti. Pak s dostatečným rozhledem se vám může jevit zde zesměšňovaná symbolika nebo i satanismus (jen proboha neberte satana doslova jako Satana z bible) praktikovaný prezidenty jako možný, ba dokonce i reálný. Zmínka o Kennedym vyprávějící, že byl proti tajným spolkům, manipulaci atp, dostává jiný rozměr, když byla po 50 letech (nebo kolik to bylo) odtrajněna zpráva (tím myslím odtajněna ofiko veřejnosti, takže to netahám z kapsy nějakého konspiračního teoretika) tajné služby, že atentát provedla CIA…nehodil se jim do krámu, tak ho típli.

  Nechci tady rozpitvávat USA, Británii nebo jánevimco, my Češi bychom si měli udělat pořádek ve vlastní zemi (nemyslete si, že tady v naší „zaprděné díře“ se nemůže něco takového dít). Snad jen mi dovolte, abych predikoval, že se blíží (podle mého neodborného odhadu jde o 1 až 2 roky) uměle vyvolávaná „revoluce“, se kterou si někdo dal takovou práci, že se i já, přestože o ní mám jisté mlhavé ponětí a nazval bych to svinstvem, osobně na ni těším.

   
 33. Harimata

  Únor 24, 2012 at 10:09 am

  Snažit se pročíst celou diskuzi mě rychle přešlo. Já osobně také nevěřím tomu, že americká vláda zinscenovala sama 11. září. Viděla jsem na to téma asi 2 dokumenty a vadí mi na nich to samé, co autorovi. Je to jednoznačně manipulace s důvěřivým divákem. Nemá cenu rozebírat deatily proč, ti, co tomu věří, stejně už nikdo nepřesvědčí o opaku.
  Ale jediné, co mě na té konsipracni teorii prislo jako mozné, je zmizeni toho posledniho letadla, ktere udajne spdlo, protože se na nem vzbourila posadka. Místo dopadu opravdu nevypadalo jako místo, kam spadlo letadlo… ale co tím chci rict, neprijde mi nelogicke, co se tam mohlo stát a dost pravdepodobne bych jako generál rozhodla stejne:

  Několik letadel už zaútočilo, bylo jasné, že jde o teroristický útok. Ve vzduch bylo poslední unesené letadlo. Co ted? nechat ho nabourat do dalsího místa plných lidí? Podle me je proste armáda sestrelila a aby to verejnost lepe prijala, rekla o nich historku, ze byli statecni hrdinove co se obetovali, aby zachranili jine. ale to me jen tak u toho napadlo a nepripada mi to neuveritelne, pripadalo by mi to logicke a asi i pochopitelne. Ackoli je to drsne.
  Autor podle me dobre vystihl schéma vsech konspiracnich videi. Ráda bych videla pro zábavu to o nepristáni na mesici, nemate na nej nekdo odkaz?
  Jiank sama mám vlastní malou konspiracni teorii, ackoli se jedna spis o nadsazku:http://neznamnudu.wordpress.com/2012/02/13/moje-osobni-konspiracni-teorie/

   
 34. Petr Gabriel

  Prosinec 1, 2013 at 9:27 pm

  Jsem Petr Gabriel a autor 50 článků o 911 na portálu idnes,kde jsem vypsal základní články z FASu
  (vědeckého věstníku USA armády,která tam naplnila svou povinnost federální instituce),které byly svým
  obsahem nejdůležitější pro vykonání události 911.Já jsem použil EMP,lithium,tritium a radioaktivní spad
  Fallout.I hloupý pozná,kdo událost vykonal!Další údaje kolem jsem získal od profesorů fyziky na př.dr.Thomase Cahilla,dr.Warda a mnoha jiných odborníků.

   

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: